Site Loader

“Blade” to historia, która stworzyły wspólnie Paulina Świst oraz Lilka Płonka. Takie ciekawe połączenie musiało gwarantować sukces. I nie jest inaczej. “Mala M.” to książka, którą fanki autorek pokochały od pierwszych dni i od pierwszych stron. Czytając książkę nie sposób powstrzymać rumieńce na twarzy. A wczuć się w rolę głównej bohaterki nie jest trudno, co tylko podsyca rumieńce.

Mala M., czyli kto?

Mala M., a właściwie Malwina, tytułowa i zarazem główna bohaterka to młoda kobieta. Nienawidzi swojego imienia i dlatego nigdy go nie używa. Jest wesoła, spontaniczna, czasami podejmuje irracjonalne decyzje. Potrafi być zadziorna, ale i uległa, jeśli znajdzie odpowiedniego partnera. Ale właśnie to sprawia, że ta postać ma charakter. Któregoś wieczoru udaje się na imprezę do przyjaciółki Zuzki, która jest prawnikiem, zresztą tak samo jak jej mąż. Podczas spotkania poznaje mężczyznę, który od razu ją oczarowuje. I ląduje z nim łóżku. Mala jest naprawdę zaskoczona jak dobry w “tych” sprawach może być mężczyzna. Wszyscy jej poprzedni partnerzy seksualni razem wzięci umywają się przy tym jednym, przystojnym niebieskookim facecie. Ale nie może być za pięknie. Malwina bowiem nie wie nic o tajemniczym nieznajomym. Postanawia to jednak zmienić i za wszelka cenę odszukać go. Kobieca intuicja podpowiada jej, że warto.

Zabawne sceny pomieszane z pikantnymi historiami

Książka obfituje nie tylko w śmiałe sceny erotyczne opisane w najmniejszych szczegółach, ale również w humor, który pozwala na śmianie się do rozpuku. Mala M. jest bowiem nieco zabawna w tych swoich rozterkach. Z jednej strony bóg seksu, którego chce odnaleźć, z drugiej przystojny sąsiad Paweł, który co prawda nie jest tak niegrzeczny jak tajemniczy nieznajomy ale robi na Malej M. wrażenie.  Pozytywne, oczywiście, ale w zupełnie inny sposób niż facet, z którym spędziła tamtą pamiętną noc. A Mala jest przecież temperamentna. I takiego partnera potrzebuje. Nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się ponownie bój seksu i tak rodzi się nowa znajomość. Malwina ma duży problem z wyborem partnera. który z mężczyzn pasuje do niej lepiej? Czy któryś wróży dobrą przyszłość? Przecież różnią się od siebie diametralnie. A może Mala M. wcale nie musi wybierać?

Paulina Świst oraz Lilka Płonka stworzyły bardzo ciekawą, niezwykle dopracowaną pod każdym względem postać Malwiny. O jej perypetiach miłosnych można rozpisywać się godzinami. A wszystko to dzięki dwóm wspaniałym piórom autorek. I jednej ciekawej historii.

Post Author: Gabriel